Fotografové | Ladislav Jezdínský
Ladislav Jezdínský
  • mail: jezdin@seznam.cz
  • První naexponovaný a zpracovaný film včetně hotové fotografie se datuje k lednu roku 1968. Byl formátu 6x6 a z fotoaparátu "FLEXARET AUTOMAT". První kontakt s fotoaparátem byl samozřejmě dříve, jako malý kluk narozený v roce 1948, ale to bylo takové to "táto půjč mě foťák". K roku 1978 se vztahují mé první,více či méně úspěšné, pokusy o barevnou fotografii.

    Vážnější zájem o fotografii nastal v době, kdy jsem se v roce 1985 stal členem fotoklubu při OKS Ústí nad Labem. Připomenu pouze výstavní síň pod hotelovým domem na Severní terase a populární "skříňku" V Jirchářích, kde jsme prezentovali své fotografické práce. Většina snímků z té doby pochází z fotoaparátu "PRAKTICA VLC 3". Zájem o fotografi přetrvával a v roce 2006 jsem přešel na digitální zpracování s fotoaparátem "NIKON D80". A díky nepřebernému množství námětů, které fotografie nabízí přetrvává dál. Děkuji za pozornost a přeji dobré světlo všem příznivcům fotografie Jezdinský Ladislav.

Fotografie uživateleCelkem fotografií: 204
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace