Kniha návštěv
*
*
20229714
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Komentáře
Ivana
Dobrý den,
jsem začínající amatérská fotografka. Ráda bych se stala členkou Fotoklubu, protože se mi líbí fotografie vašich členů. Budu se snažit přijít v neděli 2. dubna na schůzku.

Ivana
:-)
Purchard
Dobrý den,
máte to tu moc pěkné. Hezké pokoukáníčko a i inspirace.
Děkuji
V. Purchard, Velké Březno
Roman Horák
Díky moc za milá slova, která potěšila a zahřála u srdce. Jediné, co jsem nemohl ovlivnit, bylo počasí :-). Dost nás potrápilo. Díky. R.Horák.
Standa Kugler
Zdravím všechny čtenáře těchto stránek. Nevěděl jsem, jakým způsobem vzdát DÍK fotogorfovi Romanovi Horákovi jež nám fotil svatbu a tak mě napadlo, že nejlépe zde. Musím uznat, že Roman byl velmi obětavý a jen hýřil nápady. Nebránil se ani našim požadavkům a vždy se na rovinu vyjádřil ve smyslu "to je dobrý nápad" "hele sorry to je blbost, co po mě chcete", ale vždy s profesionálním náhledem. Co se týká komunikace tak SUPER. A asi každý kdo vyčkává netrpělivě na výsledek má trochu obavy, tak u Romana může tyto starosti hodit za hlavu. S úpravou fotek se trefil do našeho gusta a celkovýá výsledek se nám moc líbil. Pro případné zájemce využití služeb Romana H.můžeme jen vřele doporučit! Standa a Lenka Kuglerovi
Petra
Děkuji, pane Horáku. Nabídka velmi zajímavá, příspěvek mi příjde jako pakatel pro takový koníček :) Doufám, že mi to vyjde a ukázala bych se tedy 7.7. v Pivovarské šenkovně :)
Roman Horák
Milá Petro. Předně bych chtěl poděkovat za pochvalu našich fotografií, snažíme se :-). Teď ale zpátky k Vaší otázce. Nové členy - (amatéry) přijímáme. Podmínkou je být aktivní, chodit na schůzky, ale hlavně nosit fotografie. 1x ročně, vždy na valné hromadě, přijímáme nové členy. Každý člen platí 1x ročně členský příspěvek ve výši 200 Kč.
Přijďte mezi nás, klidně nezávazně a dozvíte se více. Scházíme se vždy první neděli v měsíci, v 18:00h, v Pivovarské šenkovně, ul. Velká Hradební 235/20, v Ústí nad Labem.
Petra
Máte tu spoustu krásných fotografií :) Ráda bych se zeptala, jestli stále přibíráte nějaké členy - amatéry :) A popř. co obnáší být členem :) Děkuji předem za odpověď a přeji krásný slunečný den :)
Miroslav Kučera
Krásné fotografie..nemůžu se dočkat fotek od p.Hedrlína..věřím v povedené výsledky..;-)
Michal Král
Zdravím vás do Ústí!
Povedené. Celá řada zajímavých fotografií.Pokochal jsem se.:-)
:-)
zuzka vitvarka
AHOJ všem do Ústí ! Máte tu útulno !! (-::-)
Zbyněk Cincibus
Ahojky...máte to tu pěkný skoro jako my...hlavně zase někdy někde ahoj :)
Roman Horák
Moc děkujeme Michale (i za vytvoření krásných www stránek). Tobě také přejeme dobré světlo, pevnou ruku, bezporuchovou techniku a v neposlední řadě spoustu skvělých fotografií (nejen těch černobílých). Za F99 R.Horák
Michal Vitásek
Přeji celému Ústeckému fotoklubu hodně úspěchů a podařených fotografií.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace